| Βάρος | 3,8 σολ |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2,5 × 2 εκ |
| Χρώμα Μετάλλου | Δίχρωμο |
| Εγγύηση | Τριάντος |
| Φύλο | Γυναίκα, Κορίτσι |
| Καράτια | 14 |
| Μέταλλο | Λευκόχρυσος, Ροζ Χρυσός |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Μήκος(Attr) | 2.5 cm |
| Πλάτος(Attr) | 2 cm |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
| Κωδικός Αλυσίδας | AW0002 |
| Μήκος Αλυσίδας | 45 cm |
Σταυρός Βαπτιστικός με Ζιργκόν Κ14 Τριάντος
Σταυρός Βαπτιστικός με Ζιργκόν Κ14 Τριάντος
Πρωτότυπος δίχρωμος βαπτιστικός σταυρός για κορίτσι σχεδιασμένος και κατασκευασμένος από τον οίκο Τριάντος. Ο σταυρός αποτελεί μια δημιουργία από λευκόχρυσο 14 Καρατίων σε λουστρέ φινίρισμα με λεπτομέρεια από ροζ χρυσό στολισμένη με διακριτικά λευκά ζιργκόν στο κάθετο άκρο του. Η αλυσίδα ενσωματώνεται στο πάνω μέρος του σταυρού. Μπορείτε να επιλέξετε αυτόν τον υπέροχο και μοντέρνο σταυρό για βάπτιση κοριτσιού ή για δώρο στην κόρη σας! Ο σταυρός παραδίδεται σε πολυτελή συσκευασία δώρου… εντελώς δωρεάν!
Ανακαλύψτε μέσα από την πλούσια συλλογή μας σταυρό με ή χωρίς αλυσίδα σε υψηλή ποιότητα και εξαιρετικές τιμές! Διαθέτουμε μεγάλη ποικιλία σταυρών σε πρωτότυπα και μοναδικά σχέδια για κάθε περίσταση!
* Στην τιμή και στο βάρος δεν συμπεριλαμβάνεται η αλυσίδα! Για περισσότερες επιλογές αλυσίδας πατήστε εδώ.
€940 Η αρχική τιμή ήταν: €940.€800Η τρέχουσα τιμή είναι: €800.
Διαθεσιμότητα: 1 σε απόθεμα





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.