| Βάρος | 5,2 σολ |
|---|---|
| Διαστάσεις | 3,7 × 2 εκ |
| Χρώμα Μετάλλου | Δίχρωμο |
| Εγγύηση | Kountouratzis Quality Jewelry |
| Φύλο | Γυναίκα, Κορίτσι |
| Καράτια | 14 |
| Μέταλλο | Κίτρινος Χρυσός, Λευκόχρυσος |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Μήκος(Attr) | 3.7 cm |
| Πλάτος(Attr) | 2 cm |
| Φινίρισμα | Λουστρέ, Σαγρέ |
| Κωδικός Αλυσίδας | AT0011 |
| Μήκος Αλυσίδας | 45 cm |
Δίχρωμος Βαπτιστικός Σταυρός με Ζιργκόν Κ14
Δίχρωμος Βαπτιστικός Σταυρός με Ζιργκόν Κ14
Πρωτότυπος δίχρωμος γυναικείος σταυρός με υπερυψωμένη την κάθετη πλευρά του από κίτρινο χρυσό 14 Καρατίων σε λουστρέ φινίρισμα με σειρέ λευκά ζιργκόν και την οριζόντια πλευρά του σε κυρτό σαγρέ σχεδιασμό από λευκόχρυσο 14 Καρατίων. Ένας σταυρός με ιδιαίτερο και ξεχωριστό σχεδιασμό για μια ξεχωριστή στιγμή! Ο σταυρός παραδίδεται σε πολυτελή συσκευασία δώρου… εντελώς δωρεάν! Ανακαλύψτε μέσα από την πλούσια συλλογή μας σταυρό με ή χωρίς αλυσίδα σε υψηλή ποιότητα και εξαιρετικές τιμές! Διαθέτουμε μεγάλη ποικιλία σταυρών σε πρωτότυπα και μοναδικά σχέδια για κάθε περίσταση! * Στην τιμή και στο βάρος δεν συμπεριλαμβάνεται η αλυσίδα! Για περισσότερες επιλογές αλυσίδας πατήστε εδώ.
€1.220 Η αρχική τιμή ήταν: €1.220.€1.037Η τρέχουσα τιμή είναι: €1.037.
Διαθεσιμότητα: 1 σε απόθεμα





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.