| Βάρος | 2,3 σολ |
|---|---|
| Διαστάσεις | 3,5 × 2,1 εκ |
| Χρώμα Μετάλλου | Λευκό |
| Εγγύηση | Kountouratzis Quality Jewelry |
| Φύλο | Αγόρι, Άνδρας |
| Καράτια | 14 |
| Μέταλλο | Λευκόχρυσος |
| Φινίρισμα | Λουστρέ, Ματ |
| Κωδικός Αλυσίδας | AW0002 |
| Μήκος Αλυσίδας | 45 cm |
| Μήκος(Attr) | 3.5 cm |
| Πλάτος(Attr) | 2.1 cm |
Σταυρός Βαπτιστικός με τον Εσταυρωμένο Κ14
Σταυρός Βαπτιστικός με τον Εσταυρωμένο Κ14
Βαπτιστικός σταυρός με τον Εσταυρωμένο από λευκόχρυσο 14 Καρατίων σε λουστρέ και ματ φινίρισμα. Ένας ιδιαίτερος βαπτιστικός σταυρός με κυματοειδές σχήμα στο κάθετο τμήμα του. Αποτελεί, επίσης, εξαιρετική επιλογή για δώρο γάμου ή αρραβώνων! Ο σταυρός παραδίδεται σε πολυτελή συσκευασία δώρου… εντελώς δωρεάν!
Ανακαλύψτε μέσα από την πλούσια συλλογή μας σταυρό με ή χωρίς αλυσίδα σε υψηλή ποιότητα και εξαιρετικές τιμές! Διαθέτουμε μεγάλη ποικιλία σταυρών σε πρωτότυπα και μοναδικά σχέδια για κάθε περίσταση!
* Στην τιμή και στο βάρος δεν συμπεριλαμβάνεται η αλυσίδα! Για περισσότερες επιλογές αλυσίδας πατήστε εδώ.
€580 Η αρχική τιμή ήταν: €580.€493Η τρέχουσα τιμή είναι: €493.
Διαθεσιμότητα: 1 σε απόθεμα
Δώστε πρώτος μία αξιολόγηση “Σταυρός Βαπτιστικός με τον Εσταυρωμένο Κ14” Ακύρωση απάντησης





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.