| Βάρος | 3,8 σολ |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4 × 2,3 εκ |
| Χρώμα Μετάλλου | Κίτρινο |
| Μέταλλο | Κίτρινος Χρυσός |
| Φύλο | Γυναίκα |
| Εγγύηση | Kountouratzis Quality Jewelry |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Καράτια | 14 |
| Χρώμα Πέτρας | Γαλάζιο, Κίτρινο, Κόκκινο, Λευκό, Μωβ, Πράσινο |
| Μήκος(Attr) | 4 cm |
| Πλάτος(Attr) | 2.3 cm |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
| Κωδικός Αλυσίδας | AT0011 |
| Μήκος Αλυσίδας | 45 cm |
Σταυρός με Πολύχρωμες Πέτρες Ζιργκόν Κ14
Σταυρός με Πολύχρωμες Πέτρες Ζιργκόν Κ14
Γυναικείος σταυρός από κίτρινο χρυσό 14 Καρατίων σε λουστρέ φινίρισμα. Ο σταυρός είναι ολοστόλιστος με ροζέτες από ζιργκόν κοπή τύπου round σε λευκό χρώμα και στα χρώματα του garnet, του blue topaz, του amethyst, του citrine και του lime quartz. Μια πανδαισία χρωμάτων θα σας χαρίσει εγγυημένα μια ξεχωριστή εμφάνιση! Ο σταυρός παραδίδεται σε πολυτελή συσκευασία δώρου… εντελώς δωρεάν!
Σταυροί με ή χωρίς αλυσίδα για κάθε περίσταση σε πρωτότυπα και μοναδικά σχέδια! Ανακαλύψτε αυτόν που σας ταιριάζει μέσα από την πλούσια συλλογή μας σε υψηλή ποιότητα και εξαιρετικές τιμές!
* Στην τιμή και στο βάρος δεν συμπεριλαμβάνεται η αλυσίδα! Για περισσότερες επιλογές αλυσίδας πατήστε εδώ.
€890 Η αρχική τιμή ήταν: €890.€756Η τρέχουσα τιμή είναι: €756.
Διαθεσιμότητα: 1 σε απόθεμα





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.