| Βάρος | 1,6 σολ |
|---|---|
| Διαστάσεις | 3,5 × 2 εκ |
| Χρώμα Μετάλλου | Λευκό |
| Εγγύηση | Kountouratzis Quality Jewelry |
| Φύλο | Αγόρι, Άνδρας, Γυναίκα, Κορίτσι |
| Καράτια | 14 |
| Μέταλλο | Λευκόχρυσος |
| Φινίρισμα | Λουστρέ, Ματ |
| Κωδικός Αλυσίδας | AW0002 |
| Μήκος Αλυσίδας | 45 cm |
| Πλάτος(Attr) | 2 cm |
| Μήκος(Attr) | 3.5 cm |
| Βάρος αλυσίδας | 1.2 gr |
Σταυρός Βαπτιστικός από Λευκόχρυσο Κ14
Σταυρός Βαπτιστικός από Λευκόχρυσο Κ14
Βαπτιστικός σταυρός από λευκόχρυσο 14 Καρατίων με μπιζουτέ άκρα στο κάθετο τμήμα και ένθετο λευκόχρυσο σταυρό στο κέντρο του σε λουστρέ και ματ φινίρισμα. Ένας μοντέρνος βαπτιστικός σταυρός αποτελεί εξαιρετική επιλογή για τη βάπτιση ενός παιδιού! Ο σταυρός παραδίδεται σε πολυτελή συσκευασία δώρου… εντελώς δωρεάν!
Ανακαλύψτε μέσα από την πλούσια συλλογή μας σταυρό με ή χωρίς αλυσίδα σε υψηλή ποιότητα και εξαιρετικές τιμές! Διαθέτουμε μεγάλη ποικιλία σταυρών σε πρωτότυπα και μοναδικά σχέδια για κάθε περίσταση!
* Στην τιμή και στο βάρος δεν συμπεριλαμβάνεται η αλυσίδα! Για περισσότερες επιλογές αλυσίδας πατήστε εδώ.
€440 Η αρχική τιμή ήταν: €440.€374Η τρέχουσα τιμή είναι: €374.
Διαθεσιμότητα: 1 σε απόθεμα
Δώστε πρώτος μία αξιολόγηση “Σταυρός Βαπτιστικός από Λευκόχρυσο Κ14” Ακύρωση απάντησης





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.