| Βάρος | 2,3 σολ |
|---|---|
| Διαστάσεις | 3,3 × 1,8 εκ |
| Χρώμα Μετάλλου | Δίχρωμο |
| Εγγύηση | Kountouratzis Quality Jewelry |
| Φύλο | Αγόρι, Άνδρας, Γυναίκα, Κορίτσι |
| Καράτια | 14 |
| Μέταλλο | Κίτρινος Χρυσός, Λευκόχρυσος |
| Μήκος(Attr) | 3.3 cm |
| Πλάτος(Attr) | 1.8 cm |
| Φινίρισμα | Λουστρέ, Σαγρέ, Σατινέ |
| Κωδικός Αλυσίδας | AT0011 |
| Μήκος Αλυσίδας | 45 cm |
Δίχρωμος Βαπτιστικός Σταυρός διπλής όψεως Κ14
Δίχρωμος Βαπτιστικός Σταυρός διπλής όψεως Κ14
Κλασικός δίχρωμος βαπτιστικός σταυρός διπλής όψεως από κίτρινο χρυσό 14 Καρατίων με γυαλιστερές λεπτομέρειες στα άκρα του φέρει στη μια όψη ένθετο λευκόχρυσο σταυρό σε λουστρέ και σατινέ φινίρισμα, ενώ στην άλλη όψη απεικονίζεται σε ανάγλυφη επιφάνεια η Βάπτιση του Ιησού Χριστού. Επιλέξτε έναν απλό και κομψό σταυρό για μια ξεχωριστή κοινωνική περίσταση, όπως είναι η βάπτιση, ο αρραβώνας ή ο γάμος! Ο σταυρός παραδίδεται σε πολυτελή συσκευασία δώρου… εντελώς δωρεάν!
Ανακαλύψτε μέσα από την πλούσια συλλογή μας σταυρό με ή χωρίς αλυσίδα σε υψηλή ποιότητα και εξαιρετικές τιμές! Διαθέτουμε μεγάλη ποικιλία σταυρών σε πρωτότυπα και μοναδικά σχέδια για κάθε περίσταση!
* Στην τιμή και στο βάρος δεν συμπεριλαμβάνεται η αλυσίδα! Για περισσότερες επιλογές αλυσίδας πατήστε εδώ.
€585 Η αρχική τιμή ήταν: €585.€497Η τρέχουσα τιμή είναι: €497.
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας






Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.