| Βάρος | 1,7 σολ |
|---|---|
| Διαστάσεις | 3 × 1,5 εκ |
| Χρώμα Μετάλλου | Λευκό |
| Εγγύηση | Kountouratzis Quality Jewelry |
| Φύλο | Αγόρι, Άνδρας, Γυναίκα, Κορίτσι |
| Καράτια | 14 |
| Μέταλλο | Λευκόχρυσος |
| Μήκος(Attr) | 3 cm |
| Πλάτος(Attr) | 1.5 cm |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
| Κωδικός Αλυσίδας | AW0002 |
| Μήκος Αλυσίδας | 45 cm |
Σταυρός Βαπτιστικός από Λευκόχρυσο Κ14
Σταυρός Βαπτιστικός από Λευκόχρυσο Κ14
Βαπτιστικός σταυρός από λευκόχρυσο 14 Καρατίων σε κυρτό σχεδιασμό που κλίνει προς τα άκρα του. Ένας οικονομικός ανδρικός ή γυναικείος σταυρός με διαχρονικότητα και κομψότητα! Ο σταυρός παραδίδεται σε πολυτελή συσκευασία δώρου… εντελώς δωρεάν!
Ανακαλύψτε μέσα από την πλούσια συλλογή μας σταυρό με ή χωρίς αλυσίδα σε υψηλή ποιότητα και εξαιρετικές τιμές! Διαθέτουμε μεγάλη ποικιλία σταυρών σε πρωτότυπα και μοναδικά σχέδια για κάθε περίσταση!
* Στην τιμή και στο βάρος δεν συμπεριλαμβάνεται η αλυσίδα! Για περισσότερες επιλογές αλυσίδας πατήστε εδώ.
€430 Η αρχική τιμή ήταν: €430.€365Η τρέχουσα τιμή είναι: €365.
Διαθεσιμότητα: 1 σε απόθεμα
Δώστε πρώτος μία αξιολόγηση “Σταυρός Βαπτιστικός από Λευκόχρυσο Κ14” Ακύρωση απάντησης





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.