| Βάρος | 2,1 σολ |
|---|---|
| Διαστάσεις | 3,3 × 1,9 εκ |
| Χρώμα Μετάλλου | Λευκό |
| Εγγύηση | Kountouratzis Quality Jewelry |
| Φύλο | Αγόρι, Άνδρας, Γυναίκα, Κορίτσι |
| Καράτια | 14 |
| Μέταλλο | Λευκόχρυσος |
| Φινίρισμα | Λουστρέ, Ματ |
| Κωδικός Αλυσίδας | AW0002 |
| Μήκος Αλυσίδας | 45 cm |
| Πλάτος(Attr) | 1.9 cm |
| Μήκος(Attr) | 3.3 cm |
Σταυρός Βαπτιστικός από Λευκόχρυσο Κ14
Σταυρός Βαπτιστικός από Λευκόχρυσο Κ14
Βαπτιστικός σταυρός από λευκόχρυσο 14 Καρατίων με έντονες πτυχές στην επιφάνειά του σε λουστρέ και ματ φινίρισμα! Ένας υπέροχος απλός σταυρός που μπορείτε να φοράτε καθημερινά! Ιδανική επιλογή για βάπτιση ή αρραβώνα! Ο σταυρός παραδίδεται σε πολυτελή συσκευασία δώρου… εντελώς δωρεάν!
Ανακαλύψτε μέσα από την πλούσια συλλογή μας σταυρό με ή χωρίς αλυσίδα σε υψηλή ποιότητα και εξαιρετικές τιμές! Διαθέτουμε μεγάλη ποικιλία σταυρών σε πρωτότυπα και μοναδικά σχέδια για κάθε περίσταση!
* Στην τιμή και στο βάρος δεν συμπεριλαμβάνεται η αλυσίδα! Για περισσότερες επιλογές αλυσίδας πατήστε εδώ.
€560 Η αρχική τιμή ήταν: €560.€476Η τρέχουσα τιμή είναι: €476.
Διαθεσιμότητα: 1 σε απόθεμα
Δώστε πρώτος μία αξιολόγηση “Σταυρός Βαπτιστικός από Λευκόχρυσο Κ14” Ακύρωση απάντησης





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.