| Βάρος | 3,8 σολ |
|---|---|
| Διαστάσεις | 3,4 × 1,9 εκ |
| Χρώμα Μετάλλου | Λευκό |
| Εγγύηση | Kountouratzis Quality Jewelry |
| Φύλο | Αγόρι, Άνδρας, Γυναίκα, Κορίτσι |
| Καράτια | 14 |
| Μέταλλο | Λευκόχρυσος |
| Φινίρισμα | Λουστρέ, Σατινέ |
| Κωδικός Αλυσίδας | AW0002 |
| Μήκος Αλυσίδας | 45 cm |
| Μήκος(Attr) | 3.4 cm |
| Πλάτος(Attr) | 1.9 cm |
Σταυρός Βαπτιστικός από Λευκόχρυσο Κ14
Σταυρός Βαπτιστικός από Λευκόχρυσο Κ14
Βαπτιστικός σταυρός από λευκόχρυσο 14 Καρατίων σε λουστρέ περίγραμμα με σατινέ εσωτερικό φινίρισμα και ένθετο γυαλιστερό λευκόχρυσο σταυρό στο κέντρο του. Απλός και λιτός ανδρικός ή γυναικείος σταυρός που μπορεί να φορεθεί καθημερινά! Ιδανική επιλογή δώρου για μια ξεχωριστή κοινωνική περίσταση, όπως είναι ο αρραβώνας ή ο γάμος! Ο σταυρός παραδίδεται σε πολυτελή συσκευασία δώρου… εντελώς δωρεάν!
Ανακαλύψτε μέσα από την πλούσια συλλογή μας σταυρό με ή χωρίς αλυσίδα σε υψηλή ποιότητα και εξαιρετικές τιμές! Διαθέτουμε μεγάλη ποικιλία σταυρών σε πρωτότυπα και μοναδικά σχέδια για κάθε περίσταση!
* Στην τιμή και στο βάρος δεν συμπεριλαμβάνεται η αλυσίδα! Για περισσότερες επιλογές αλυσίδας πατήστε εδώ.
€930 Η αρχική τιμή ήταν: €930.€790Η τρέχουσα τιμή είναι: €790.
Διαθεσιμότητα: 1 σε απόθεμα





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.