| Βάρος | 0,8 σολ |
|---|---|
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Μέταλλο | Λευκόχρυσος |
| Χρώμα Μετάλλου | Λευκό |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Μήκος(Attr) | 0.7 cm |
| Μήκος Αλυσίδας | 42 cm |
| Πλάτος(Attr) | 0.4 cm |
| Φύλο | Γυναίκα |
| Εγγύηση | Kountouratzis Quality Jewelry |
| Καράτια | 9 |
Σταυρός Γυναικείος με Ζιργκόν Κ9
Σταυρός Γυναικείος με Ζιργκόν Κ9
Σταυρός γυναικείος με αλυσίδα από λευκόχρυσο 9 καρατίων διακοσμημένος με λευκά ζιργκόν σε λουστρέ φινίρισμα. Ένα διακριτικό κόσμημα που μπορεί να φορεθεί καθημερινά και να χαρίσει λάμψη σε κάθε σας εμφάνιση! Ο σταυρός παραδίδεται σε πολυτελή συσκευασία δώρου… εντελώς δωρεάν!
Ανακαλύψτε μέσα από την πλούσια συλλογή μας σταυρό με ή χωρίς αλυσίδα σε υψηλή ποιότητα και εξαιρετικές τιμές! Διαθέτουμε πληθώρα σταυρών σε πρωτότυπα και μοναδικά σχέδια για κάθε περίσταση!
€138 Η αρχική τιμή ήταν: €138.€117Η τρέχουσα τιμή είναι: €117.
Διαθεσιμότητα: 1 σε απόθεμα
SKU
OE0010
Κατηγορίες Γυναίκα, Κοσμήματα, με Ζιργκόν, Πασχαλινά Δώρα, Σταυροί
Δώστε πρώτος μία αξιολόγηση “Σταυρός Γυναικείος με Ζιργκόν Κ9” Ακύρωση απάντησης





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.