| Βάρος | 8,8 σολ |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4,5 × 2,2 εκ |
| Χρώμα Μετάλλου | Λευκό |
| Εγγύηση | Kountouratzis Quality Jewelry |
| Φύλο | Γυναίκα |
| Καράτια | 14 |
| Μέταλλο | Λευκόχρυσος |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Μήκος(Attr) | 4.5 cm |
| Πλάτος(Attr) | 2.2 cm |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
| Κωδικός Αλυσίδας | AW0002 |
| Μήκος Αλυσίδας | 45 cm |
Σταυρός Γυναικείος με Ζιργκόν από λευκόχρυσο Κ14
Σταυρός Γυναικείος με Ζιργκόν από λευκόχρυσο Κ14
Γυναικείος σταυρός από λευκόχρυσο 14 Καρατίων διακοσμημένος με τύπου pavé λευκά ζιργκόν σε λουστρέ φινίρισμα. Ένας εντυπωσιακός και λαμπερός γυναικείος σταυρός που θα μαγνητίσει τα βλέμματα! Μοναδική επιλογή για δώρο αρραβώνων ή γάμου! Ο σταυρός παραδίδεται σε πολυτελή συσκευασία δώρου… εντελώς δωρεάν!
Σταυροί με ή χωρίς αλυσίδα για κάθε περίσταση σε πρωτότυπα και μοναδικά σχέδια! Ανακαλύψτε αυτόν που σας ταιριάζει μέσα από την πλούσια συλλογή μας σε υψηλή ποιότητα και εξαιρετικές τιμές!
* Στην τιμή και στο βάρος δεν συμπεριλαμβάνεται η αλυσίδα! Για περισσότερες επιλογές αλυσίδας πατήστε εδώ.
€2.000 Η αρχική τιμή ήταν: €2.000.€1.700Η τρέχουσα τιμή είναι: €1.700.
Διαθεσιμότητα: 1 σε απόθεμα
SKU
OF0064
Κατηγορίες Γυναίκα, Κοσμήματα, με Ζιργκόν, Σταυροί
Δώστε πρώτος μία αξιολόγηση “Σταυρός Γυναικείος με Ζιργκόν από λευκόχρυσο Κ14” Ακύρωση απάντησης





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.