| Βάρος | 4,6 σολ |
|---|---|
| Διαστάσεις | 3,5 × 2 εκ |
| Χρώμα Μετάλλου | Λευκό |
| Εγγύηση | Kountouratzis Quality Jewelry |
| Φύλο | Γυναίκα, Κορίτσι |
| Καράτια | 14 |
| Μέταλλο | Λευκόχρυσος |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Μήκος(Attr) | 3.5 cm |
| Πλάτος(Attr) | 2 cm |
| Φινίρισμα | Λουστρέ, Ματ |
| Κωδικός Αλυσίδας | AW0002 |
| Μήκος Αλυσίδας | 45 cm |
Σταυρός Γυναικείος με Ζιργκόν από λευκόχρυσο Κ14
Σταυρός Γυναικείος με Ζιργκόν από λευκόχρυσο Κ14
Γυναικείος σταυρός από λευκόχρυσο 14 καρατίων σε λουστρέ και ματ φινίρισμα. Ο σταυρός έχει κοίλο σχεδιασμό στο κέντρο του και είναι διακοσμημένος με λευκά ζιργκόν εξαιρετικής ποιότητας στο κάθετο τμήμα του. Υπέροχο κόσμημα για δώρο στην αγαπημένη σας! Φυσικά, αποτελεί και μια μοντέρνα επιλογή για βάπτιση! Ο σταυρός παραδίδεται σε πολυτελή συσκευασία δώρου… εντελώς δωρεάν!
Σταυροί με ή χωρίς αλυσίδα για κάθε περίσταση σε πρωτότυπα και μοναδικά σχέδια! Ανακαλύψτε αυτόν που σας ταιριάζει μέσα από την πλούσια συλλογή μας σε υψηλή ποιότητα και εξαιρετικές τιμές!
* Στην τιμή και στο βάρος δεν συμπεριλαμβάνεται η αλυσίδα! Για περισσότερες επιλογές αλυσίδας πατήστε εδώ.
€1.110 Η αρχική τιμή ήταν: €1.110.€943Η τρέχουσα τιμή είναι: €943.
Διαθεσιμότητα: 1 σε απόθεμα





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.