| Βάρος | 2,2 σολ |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4,6 × 2,3 εκ |
| Χρώμα Μετάλλου | Λευκό |
| Εγγύηση | Kountouratzis Quality Jewelry |
| Φύλο | Γυναίκα |
| Καράτια | 14 |
| Μέταλλο | Λευκόχρυσος |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Μήκος(Attr) | 4.6 cm |
| Πλάτος(Attr) | 2.3 cm |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
| Κωδικός Αλυσίδας | AW0002 |
| Μήκος Αλυσίδας | 45 cm |
Σταυρός Γυναικείος με Ζιργκόν από λευκόχρυσο Κ14
Σταυρός Γυναικείος με Ζιργκόν από λευκόχρυσο Κ14
Γυναικείος σταυρός από λευκόχρυσο 14 καρατίων σε λουστρέ φινίρισμα. Ο σταυρός είναι σχεδιασμένος σε μοντέρνα γραμμή και διακοσμημένος στο οριζόντιο τμήμα του με λευκά ζιργκόν. Ένα λαμπερό κόσμημα με πρωτότυπη κατασκευή ιδανικό για κάθε σας εμφάνιση! Ο σταυρός παραδίδεται σε πολυτελή συσκευασία δώρου… εντελώς δωρεάν!
Ανακαλύψτε μέσα από την πλούσια συλλογή μας σταυρό με ή χωρίς αλυσίδα σε υψηλή ποιότητα και εξαιρετικές τιμές! Διαθέτουμε πληθώρα σταυρών σε πρωτότυπα και μοναδικά σχέδια για κάθε περίσταση!
* Στην τιμή και στο βάρος δεν συμπεριλαμβάνεται η αλυσίδα! Για περισσότερες επιλογές αλυσίδας πατήστε εδώ.
€580 Η αρχική τιμή ήταν: €580.€493Η τρέχουσα τιμή είναι: €493.
Διαθεσιμότητα: 1 σε απόθεμα
SKU
OF0018
Κατηγορίες Γυναίκα, Κοσμήματα, με Ζιργκόν, Σταυροί
Δώστε πρώτος μία αξιολόγηση “Σταυρός Γυναικείος με Ζιργκόν από λευκόχρυσο Κ14” Ακύρωση απάντησης





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.