| Βάρος | 1,1 σολ |
|---|---|
| Διαστάσεις | 3 × 1,2 εκ |
| Χρώμα Μετάλλου | Λευκό |
| Εγγύηση | Kountouratzis Quality Jewelry |
| Φύλο | Γυναίκα |
| Καράτια | 14 |
| Μέταλλο | Λευκόχρυσος |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Μήκος(Attr) | 3 cm |
| Πλάτος(Attr) | 1.2 cm |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
| Κωδικός Αλυσίδας | AW0002 |
| Μήκος Αλυσίδας | 45 cm |
Σταυρός Γυναικείος με Ζιργκόν από λευκόχρυσο Κ14
Σταυρός Γυναικείος με Ζιργκόν από λευκόχρυσο Κ14
Γυναικείος σταυρός από λευκόχρυσο 14 καρατίων σε λουστρέ φινίρισμα. Ένας σταυρός σε μοντέρνα γραμμή και διακοσμημένος με λευκά ζιργκόν τύπου round και baguette συνθέτουν ένα υπέροχο κόσμημα για κάθε σας εμφάνιση! Ο σταυρός παραδίδεται σε πολυτελή συσκευασία δώρου… εντελώς δωρεάν!
Ανακαλύψτε μέσα από την πλούσια συλλογή μας σταυρό με ή χωρίς αλυσίδα σε υψηλή ποιότητα και εξαιρετικές τιμές! Διαθέτουμε πληθώρα σταυρών σε πρωτότυπα και μοναδικά σχέδια για κάθε περίσταση!
* Στην τιμή και στο βάρος δεν συμπεριλαμβάνεται η αλυσίδα! Για περισσότερες επιλογές αλυσίδας πατήστε εδώ.
€300 Η αρχική τιμή ήταν: €300.€255Η τρέχουσα τιμή είναι: €255.
Διαθεσιμότητα: 1 σε απόθεμα
SKU
OF0016
Κατηγορίες Γυναίκα, Κοσμήματα, με Ζιργκόν, Σταυροί
Δώστε πρώτος μία αξιολόγηση “Σταυρός Γυναικείος με Ζιργκόν από λευκόχρυσο Κ14” Ακύρωση απάντησης





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.