| Βάρος | 1 σολ |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,5 × 1,5 εκ |
| Χρώμα Μετάλλου | Δίχρωμο |
| Μέταλλο | Κίτρινος Χρυσός, Λευκόχρυσος |
| Φύλο | Αγόρι, Άνδρας, Γυναίκα, Κορίτσι |
| Εγγύηση | Kountouratzis Quality Jewelry |
| Καράτια | 14 |
| Μήκος(Attr) | 1.5 cm |
| Πλάτος(Attr) | 1.5 cm |
| Φινίρισμα | Λουστρέ, Σαγρέ, Σατινέ |
| Κωδικός Αλυσίδας | AT0002 |
| Μήκος Αλυσίδας | 45 cm |
Δίχρωμο μενταγιόν φυλαχτό με την Παναγία Κ14
Δίχρωμο μενταγιόν φυλαχτό με την Παναγία Κ14
Δίχρωμο μενταγιόν φυλαχτό για κορίτσι ή για αγόρι με την Παναγία τη Βρεφοκρατούσα σε στρογγυλό σχήμα με ανάγλυφες λεπτομέρειες από λουστρέ, σατινέ και σαγρέ λευκό και κίτρινο χρυσό 14 Καρατίων. Χαρίστε ένα κόσμημα-ενθύμιο με συμβολικό χαρακτήρα στο νεογέννητο ή νεοφώτιστο μωράκι σας! Το kountouratzis.gr διαθέτει μια πλούσια συλλογή κοσμημάτων για παιδιά! Ανακαλύψτε μοναδικούς σταυρούς, υπέροχα Κωνσταντινάτα, κλασικά κρεμαστά με την Παναγία ή τον Ιησού και ιδιαίτερα φυλαχτά μενταγιόν που θα συντροφεύουν τα παιδιά σας για πάντα! Επιλέξτε δώρα με συμβολικό χαρακτήρα σε απίστευτες τιμές για τη γέννηση, τη βάφτιση ή τα γενέθλια του παιδιού σας!
*Στην τιμή και στο βάρος δεν συμπεριλαμβάνεται η αλυσίδα! Για περισσότερες επιλογές αλυσίδας πατήστε εδώ.
€225 Η αρχική τιμή ήταν: €225.€192Η τρέχουσα τιμή είναι: €192.
Διαθεσιμότητα: 1 σε απόθεμα





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.