| Βάρος | 4,3 σολ |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5,6 × 5,0 εκ |
| Εγγύηση | Kountouratzis Quality Jewelry |
| Φύλο | Γυναίκα |
| Καράτια | 14 |
| Χρώμα Μετάλλου | Κίτρινο |
| Μέταλλο | Κίτρινος Χρυσός |
| Πλάτος(Attr) | 6.3 cm |
| Μήκος(Attr) | 5.3 cm |
| Φάρδος | 2.5 mm |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
Βραχιόλι Χειροπέδα από κίτρινο χρυσό Κ14
Βραχιόλι Χειροπέδα από κίτρινο χρυσό Κ14
Γυναικείο βραχιόλι-χειροπέδα από λουστρέ κίτρινο χρυσό 14 Καρατίων σε τετράγωνο σχεδιασμό. Φυσικά, διαθέτει κούμπωμα ασφαλείας. Όμορφο και εντυπωσιακό, προσθέτει λάμψη και στυλ σε κάθε σας εμφάνιση!
€1.100 Η αρχική τιμή ήταν: €1.100.€935Η τρέχουσα τιμή είναι: €935.
Διαθεσιμότητα: 1 σε απόθεμα
SKU
CS0008
Κατηγορίες Βραχιόλια, Γυναίκα, Κοσμήματα, Χειροπέδες
Δώστε πρώτος μία αξιολόγηση “Βραχιόλι Χειροπέδα από κίτρινο χρυσό Κ14” Ακύρωση απάντησης





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.