| Βάρος | 5,0 σολ |
|---|---|
| Διαστάσεις | 6,2 × 5 εκ |
| Εγγύηση | Kountouratzis Quality Jewelry |
| Φύλο | Γυναίκα |
| Καράτια | 14 |
| Χρώμα Μετάλλου | Κίτρινο |
| Μέταλλο | Κίτρινος Χρυσός |
| Πλάτος(Attr) | 6 cm |
| Μήκος(Attr) | 5.2 cm |
| Φάρδος | 3.6 mm |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
Βραχιόλι Χειροπέδα από κίτρινο χρυσό Κ14
Βραχιόλι Χειροπέδα από κίτρινο χρυσό Κ14
Γυναικείο βραχιόλι-χειροπέδα από λουστρέ κίτρινο χρυσό 14 Καρατίων σε τετράγωνο σχεδιασμό. Φυσικά, διαθέτει κούμπωμα ασφαλείας. Ένα διαχρονικό βραχιόλι χειροπέδα που θα αναδείξει την εμφάνισή σας! Χαρίστε ένα μοναδικό κόσμημα στην κόρη ή τη νύφη σας για την ημέρα του γάμου της!
€1.580 Η αρχική τιμή ήταν: €1.580.€1.343Η τρέχουσα τιμή είναι: €1.343.
Διαθεσιμότητα: 1 σε απόθεμα
SKU
CS0010
Κατηγορίες Βραχιόλια, Γυναίκα, Κοσμήματα, Χειροπέδες
Δώστε πρώτος μία αξιολόγηση “Βραχιόλι Χειροπέδα από κίτρινο χρυσό Κ14” Ακύρωση απάντησης





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.